Sündisin 06.06.1950. Elan ja töötan Tartus. 1967.a. lõpetasin Tartu 4. Keskkooli, 1972.a. – Tartu Ülikooli Ajaloo-keele teaduskonna, kus sain filoloogi, vene keele ja kirjanduse eriala diplomi. 11 a. töötasin Kanepi Keskkoolis (Põlva rajoonis), töötasin Tartu 10. Keskkoolis (klassides, kus õpiti vene keel süvendatult). Kool vahetas oma nime ja minust sai Tartu Mart Reiniku Gümnaasiumi õpetaja. 2011. a. augustist töötan Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi õpetaja-metoodikuna.

Vene keel ja vene kirjandus  – kogu minu elu. Meie perekonnas oli palju pedagooge. Ema töötas terve oma elu vene keele ja vene kirjanduse õpetajana nii eesti, kui vene õpilastega.

1.augustil 2012.a. ma tähistasin juubelit – 40. a. Tööstaazi. Nende aastate jooksul ma töötasin nii kooli õpilastega, kui TÜ tudengitega, kes valisid vene keele õpetaja elukutse. 6 minu õpilast said diplomid ja töötavad vene keele õpetajatena.

Keel ja kultuur rikastavad meid, teevad meid huvitavamaks teiste jaoks. Ma olen õnnelik, kui saan aidata selles  oma õpilasi, kui saan teha neid veidi targemaks, mitmekesisemaks, intelligentsemaks.